Atvirasis Sostinių golfo klubo senjorų čempionatas

Prie jau tradicija tapusio „Atvirojo Sostinių golfo klubo senjorų čempionato“  šiais metais prisijungia turnyro partneris „Upės apartamentai“, kuris į turnyrą įneš dar daugiau azarto ir emocijų.

„Upės apartamentai“ –  namų erdvė prie Nemuno upės, kurioje savo gyvenimus gali kurti kiekvienas, savo kasdienybėje vertinantis išskirtinę kokybę. Visi gyventojai pro savo svetainės langus gali mėgautis užburiančia metų laikų kaita Nemuno šlaituose, būti arčiau gamtos ir pajausti upės ritmą.

O rugsėjo 24d. užburiančiu rudens šeštadieniu mėgausimės „Sostinių golfo klubo“ laukuose bei varžysimės dėl gausaus prizinio fondo!  Visų kategorijų pirmos vietos nominuotos po 150 Eur, antrų vietų nugalėtojai gaus 100 Eur piniginius prizus, o trečių – 50 Eur.  Nepamirštos bus ir dvi spec rungtys, kurių nugalėtojai bus apdovanoti 50 Eur piniginiais prizais.

Visus senjorus ir senjores, kam 50+ kviečiame į golfo turnyrą, vyksiantį „Sostinių golfo klube“. Pademonstruokite savo patirtį, pabūkite bendraminčių būryje, įveikite golfo turnyrą savo tempu. Kai pasaulis sukasi beprotišku greičiu, sustokime akimirkai ir pasimėgaukime!

 

Vieta: Sostinių golfo klubas

Data: 2022 m. rugsėjo mėn. 24 d. (šeštadienis)

 

Turnyro nuostatai