Golfo sostinė tarp keturių sostinių

Nuo seno žmones traukte traukė didybės dvasia alsuojančios vietovės. Gamta ir istorija paliko ryškų antspaudą šiame banguojančių Aukštaitijos kalvų ir Dzūkijos miškų kvapo apsuptame krašte. Dar slenkantys ledynai šioje teritorijoje suformavo žemės paviršių taip, kad jis idealiai tinka golfo aikštynui. Dabar čia yra valstybės saugomas Pipiriškių geomorfologinis draustinis. Jau III amžiuje čia, tarp Zapurvio ir Pasamanės ežerų, įsikūrė gyvenvietė su Juodakalnio piliakalniu. Visos keturios istorinės Lietuvos sostinės – Kernavė, Trakai, Kaunas ir Vilnius – kūrėsi beveik vienodu atstumu aplink šį įspūdingą žemės lopinėlį. Kadaise šiose kalvose, laukuose ir miškeliuose medžiojo Kernavės ir Senųjų Trakų didikai, šiandien šiuo gamtos stebuklu gali gėrėtis Lietuvos ir viso pasaulio golfo žaidėjai.

Sostinių golfo klubo atidarymas

2005 m. rudenį buvo atidarytos pirmosios 9 golfo aikštyno aikštelės, 2006 m. liepos 6 d. buvo pilnai įrengtas Sostinių golfo klubo namas bei likusios 9 aikštelės. 2006 m. liepos 7 d. įvyko iškilmingas Sostinių golfo klubo ir 18 aikštelių aikštyno atidarymas. Ši data yra laikoma Sostinių golfo klubo bei aikštyno gimtadieniu. Sostinių golfo klubas – tai pirmasis profesionalus 18-os duobučių golfo aikštynas Lietuvoje.

Pasiekimai

2008 m. Sostinių golfo klubo aikštynas JAV žurnalo “GOLF INK” buvo išrinktas geriausiu nauju 2008-ųjų metų projektu tarptautiniame divizione (visas pasaulis, išskyrus JAV). Projektas aplenkė tokus “grandus” kaip Jack Nicklaus projektuotas Punta Espada golfo klubas Dominikos Respublikoje bei Pete Dye aikštynas Mission Hills golfo klube Kinijoje.

 

Sostinių golfo klubo taisyklės

 

Pasižvalgykime po mūsų klubą