Kviečiame tapti golfo žaidėjais

Nusprendėte pradėti žaisti golfą, bet nežinote nuo ko pradėti? Mes Jums padėsime!

1.Visų pirma užsirašykite pažintinei pamokai.

Pamoka gali būti tiek individuali, tiek ir grupinė. Rekomenduojame pirmam kartui pasikviesti savo bičiulius – kompanijoje visada smagiau. Pažintinės pamokos metu treneris papasakos visas golfo subtilybes ir palydės į golfo pradžiamokslio kelionę, kurios metu Jūs:

  • Aplankysite Golfo laukus
  • Sužinosite apie golfo žaidime naudojamas lazdas – kuo jos skiriasi ir kada naudojamos.
  • Mokinsitės ridenti ir smūgiuoti kamuoliukus, susipažinsite su golfo žaidimo taisyklėmis ir etiketu.
  • Mes suteiksime Jums visą reikalingą įrangą žaidimui.
Registracija golfo pamokai

 

2. Žaliosios kortelės (Green Card) kursai

Jei patiko pažintinė pamoka ir nusprendėte tapti golfo žaidėju, Jūsų kitas žingsnis – Žaliosios Kortelės (Green Card) kursai. Žalia kortelė – tai dokumentas, leidžiantis žaidėjui žaisti golfo aikštyne. Iki tol žaidėjas gali mušinėti kamuoliuką tik treniruočių laukuose. Žalios kortelės kursai laikomi tam, kad žaidėjas suprastų kaip reikia elgtis golfo aikštyne (aikštynas užima didelį plotą – 150 ha), tad reikia žinoti nuo kur pradėti žaisti, kur ir kaip smūgiuoti kamuoliuką. Kursai suteikia etiketo, taisyklių ir smūgiavimo bei ridenimo technikos pradžiamokslį, be jų žaidimas laukuose žaidėjui sukelia nemenkų sunkumų. Tai tarsi golfo žaidėjo pasas, kurį turėdamas jis gali keliauti ir žaisti po viso pasaulio golfo aikštynus.

Susisiekti su treneriu dėl kursų

 

3. Egzaminas

Baigę Žaliosios kortelės kursus, Jūs jau finišo tiesiojoje – turite būtinus bazinius įgūdžius ir žinias. Beliko tik juos pademonstruoti treneriui ir išlaikyti egzaminą. Jei visgi jaučiate, kad dar nesate pilnai pasiruošę išlaikyti egzaminą, nesidrovėkite užsirašyti papildomai pamokai su treneriu.

 

4. Pilnateisis golfo žaidėjas

Sveikiname išlaikius egzaminą! Nuo šiol Jūs – tikras golfo žaidėjas. Kviečiame aktyviai dalyvauti golfo turnyruose, kuriuose galėsite varžytis su panašaus pajėgumo žaidėjais, toliau tobulėti ir mėgautis šiuos žaidimu. O gal net tapti „Sostinių golfo klubo“ nariu.

Narystė Sostinių golfo klube