VERSLO KLIENTAMS

Išskirtinės paslaugos verslo klientams! Konferencijos, mokymai, komandos formavimo ar kiti įmonės renginiai “Sostinių golfo klube”.

Renginiai didelėms įmonėms, nedidelio kolektyvo šventei, oficialiam susiėjimui praturtinti, neoficialiam vakarėliui organizuoti, kolektyvo vienybei stiprinti ir lojaliai komandai formuoti.

Įmonės renginys privalo būti ne tik smagus kolektyvo laiko praleidimas, bet ir gera investicija atnešanti praktinę naudą kiekvienam renginio dalyviui ir visai organizacijai, todėl pasirinkdami organizuoti savo įmonės renginį “Sostinių golfo klube” nustebinsite originalia idėja ir pramogomis.

Mes siūlome:

  • Konferencijų salę – ieškantiems dalykiškos bei įkvepiančios aplinkos mokymams, susitikimams su verslo partneriais, produktų pristatymams „Sostinių golfo klubas“ siūlo konferencijų salę.
  • Pramogines golfo pamokas – norintiems surengti netradicinę šventę savo kolektyvui, pasiūlysime individualią pamoką įmonės darbuotojams su profesionaliu treneriu, o vėliau pakviesime visus susirungti mini turnyre.
  • Partnerystę – tapus mūsų klubo partneriais galėsite ne tik mėgautis golfo žaidimu, bet ir pasinaudoti specialiai Jūsų įmonei paruoštu reklamos paketu – užtikrinsime Jūsų įmonės matomumą golfo bendruomenėje.

 

Susiekite su mumis ir Jūsų verslui pateiksime naudingiausią pasiūlymą:
Tel: +370 619 99 999
El. paštu: info@capitals.lt