RESTORANAS

Sostinių golfo klubo name įrengtas restoranas su terasa, iš kurios atsiveria nepakartojamas vaizdas į įspūdingą golfo aikštyną.

Mūsų restoranas – tai paskutinis akcentas, reiklaingas geram golfo klubui. Pusdienį ar vos kelias valandas praleidę golfo laukuose žaidėjai čia gali atgauti jėgas ir pasistiprinti sočiaisi bei kokybiškais patiekalais ar tiesiog padaryti pertraukėlę tarp žaidimo ir prisėsti puodeliui kavos.

Restorano terasa įrengta šalia 18-tos duobutės. Sėdėdami terasoje galite mėgautis maistu bei finaliniais golfo žaidėjų mušimais. Terasa išpildo visus vasaros pažadus: saulėtą rytą ir ilgus gražius vakarus. Lankytojai mėgaujasi kasdieniais netikėtumais. Stebėti nelygaus reljefo išraižytus golfo laukus geriant arbatą ar kavą būna didelis malonumas.

Nuostabi atmosfera su kerinčiu golfo aikštyno vaizdu pritraukia ne tik golfo mylėtojus, bet ir svečius iš Vilniaus, Kauno ir kitų miestų. Mūsų restorane gali įvykti ir Jūsų šventė! Tai nepakeičiama vieta vestuvių puotoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, sukaktuvėms, verslo susitikimams, konferencijoms, komandos formavimo renginiams ar tiesiog malonioms sekmadienio popietėms. Čia Jūsų rengiamas pokylis bus ypatingas,  o valgiaraštis sudarytas išskirtinai Jūsų renginiui.

Atvykusieji netrukdomi gali ilsėtis terasoje su puodeliu kvapnios kavos ir mėgautis grynu oru bei akį traukiančiais neįprastais vaizdais. Jei lauke oras prastas, šiltą prieglobstį visada atrasite restorano viduje.

Mums svarbiausia kokybė ir komfortas Jums. Atidžiai atrinkdami geriausius ir šviežiausius produktus pateiksime Jums tokį maistą, kuris taps dar vienu pliusu būnant gamtoje!

Savo lojaliais žaidėjais mes rūpinamės dar labiau, todėl klubo nariams taikoma 10% nuolaida!