KONFERENCIJŲ SALĖ

Verslo renginiams „Sostinių golfo klubas“ siūlo konferencines patalpas geografiškai patogioje vietoje – pusiaukelėje tarp didžiųjų Lietuvos miestų Kauno ir Vilniaus, taigi, mus ne tik be vargo pasieksite, bet ir išvengsite miesto kamščių, parkavimo problemų bei triukšmingo šurmulio.

Antrame klubo namo aukšte įkurta nuošali nuo kitų namo svečių konferencijų salė, talpinanti iki 50 žmonių. Dideli langai, su nuostabiu vaizdu į golfo aikštyną, suteikia patalpai natūralią dienos šviesą, o kavos pertraukėles ar individualias diskusijas grupelėse galėsite rengti autentinškame poilsio kambaryje.

Natūralios šviesos nušviesta salė tinkama įvairioms konferencijoms, grupinėms diskusijoms, seminarams, komandos formavimo renginiams, mokymams, verslo partnerių susitikimams rengti. Jūsų renginiui galėsite pasirinkti teatro, klasės, posėdžio ar U formos salės išdėstymo formas. Esant geram orui yra galimybė dalį veiklų organizuoti lauke.

Darbą derinkite su malonumais ir naujais atradimais: konferencijų metu pasirūpiname kavos pertraukėlėmis, verslo pietumis, užkandžiais. Pasiūlysime tai, kas geriausiai atitiks Jūsų renginio koncepciją. Specialų meniu paruošiame pagal kiekvieno užsakovo poreikius bei galimybes. O kad Jūsų renginys paliktų įspūdį, mes siūlome po konferencijos suorganizuoti golfo pamokėlę ir mini turnyrą. Laikas, praleistas gamtoje, kartu su kolegomis, nuotaikingai mokantis golfo pagrindų ir jėgų išbandymas po apmokymų.

Tad ieškantiems konferencijų salės nuomos ir dalykiškos bei įkvepiančios aplinkos, „Sostinių golfo klubas“– puikus pasirinkimas.

 

Turite klausimų ar norite rezervuoti salę? Pasikalbėkime: 
Tel: +370 619 99 999
El. paštu: info@capitals.lt

Konferencijos salės kainoraštis

PIRMADIENIAIS – KETVIRTADIENIAIS PENKTADIENIAIS – SEKMADIENIAIS
1 valandai / 1 dienai 1 valandai / 1 dienai
Konferencijų salė 75 € / 250 € 100 € / 500 €
Poilsio kambarys 50 € / 175 € 75 € / 250 €