APGYVENDINIMAS

„Sostinių golfo klubas“ įsikūręs patogioje vietoje, Pipiriškių geomorfologiniame draustinyje. Atvykti iš Kauno Savanorių prospekto automobiliu Jums užtruks tik 40 minučių ir 40 minučių iš Vilniaus Savanorių prospekto. Golfo namą iš visų pusių supa kalvoti golfo laukai. Nelygus reljefas sukuria užburiantį įspūdį. Čia niekada nebūna miesto triukšmo, ir visada garantuotas tyras oras ir ramus poilsis.

Apgyvendinimas klubo name

“Sostinių golfo klubas“ siūlo 5 puikiai įrengtus kambarius. Kambariuose yra viskas, kad Jūsų poilsis būtų komfortiškas. Visi numeriai su atskirais vonios kambariais. Visuose numeriuose yra kondicionierius bei televizorius.

  • Dviviečiai kambariai „Vilnius“, „Kernavė“ ar „Trakai“ – tai dviviečiai kambariai, turintys dvi atskiras arba dvigulę lovą.
  • Dvivietis kambarys „Sostinės“ – tai kambarys su dvigule lova.
  • Keturvietis kambarys „Kaunas“ – puikiai tinkantis poilsiauti su visa šeima. Jame rasite vieną dvigulę bei dvi viengules lovas.

Apgyvendinimas hostelyje

  • Hostelis – ekonominės klasės kambariai su bendru vonios kambariu.  Kambariuose yra 3 arba 4 vienvietės lovos, du kambariai siūlomi su dvigulėm lovom. Hostelio tipo kambariuose galime apgyvendinti 20 asmenų.

Kambarių kainos

Kambariai Kaina už parą
Kambarys „Sostinės“, dvivietis 45 €
Kambarys „Trakai“, dvivietis 45 €
Kambarys „Kernavė“, dvivietis 45 €
Kambarys „Vilnius“, dvivietis 50 €
Kambarys „Kaunas“, keturvietis 55 €
Nakvynė hostelyje, 4 lovų kambaryje 15 €

 

Rezervuokite nakvynę!

Rezervuokite nakvynę Sostinių golfo klube