Vaikų vasaros golfo stovykla „Sostinių“ golfo klube

Sostinių golfo klubas atviras ir mažiausiems lankytojams. Kviečiame visų golfo žaidėjų bei klubo svečių mažuosius šeimos narius leistis į nepakartojamą vasaros nuotykį – vaikų vasaros stovyklą mūsų klube!

 

DATA

2020-07-27/ 08-02. Šiais metais vaikų golfo stovykla bus vykdoma vieną pamainą (išvykimas pirmadienį –grįžimas sekmadienį)

PROGRAMA

  • Stovykloje vyks kasdienės treniruotės gamtoje. Golfo pagrindų ir gudrybių mokins profesionalūs treneriai, tarp jų ir Gediminas Mamkus. Šios sporto šaklos privalumas yra tas, kad visą laiką sportininkai praleidžia gamtoje.
  • Laisvu laiku vyksime į pramogų parką „Ažuolynė“, plauksime baidarėmis Verknės upe, buriuosime jachta Elektrėnų mariose, mokinsimės sąžiningos kovos sporte ir gyvenime (Fair play).
  • Vaikams daug džiaugsmo suteiks vakariniai- pramoginiai renginiai: „Stovyklos balsas“, „Stovyklos kaukė“, „Stovyklos talentai“ ir kiti populiarūs vakariniai renginiai.

KODĖL GOLFO STOVYKLA?

Laikoma, kad golfas gali būti kilęs iš žaidimo, škotų piemenų žaisto XIV amžiuje, kur medinė lazda buvo naudojama mažų akmenukų smūgiavimui iki nustatytos ribos. XVamžiaus pradžioje, St. Andrews mokiniai, prie Dandžio, Škotijoje, susidomėjo žaidimu su nendrinėmis lazdomis ir tikrais kamuoliais. Nuo Karališkojo ir St. Andrews senovinio golfo įkūrimo bei pirmųjų golfo taisyklių išspausdinimo 1754 m. vis daugiau žmonių ėmė žaisti golfą. Žaidimas paplito po Angliją bei britų kolonijas visame pasaulyje; Karališkasis ir senasis golfo klubai su 1800 narių, garantavusių tinkamumą bei jų pakeitimą reikalui esant, tapo šio žaidimo pagrindiniais autoritetais. 1860 m. Britų atvirasis čempionatas buvo pirmasis golfo turnyras; visai netrukus, 1895 m., įvyko JAVgolfo atvirasis čempionatas bei 1916 m. buvo įsteigta Profesionaliųjų golfo žaidėjų asociacija (PGA), tapusi profesionalaus golfo klestėjimo priežastimi. Nors pirmojo moterų golfo turnyro data minima 1893 m., Atvirasis moterų čempionatas įvyko 1946 m., o Danijos PGA Čempionatas 1955 m.

Golfas yra tikslumo žaidimas, kuriame žaidėjai smūgiuoja kamuolį su riedmuša iš 18 duobučių sudarytu taku, kuris turi pradžios atžymą ir duobutę kitame gale, į kurią turi įkristi kamuoliukas. Žaidimo tikslas yra įridenti kamuoliuką į visas 18 duobučių, atliekant kuo mažiau smūgių. Pagrindiniai golfo turnyrai yra sudaryti iš keturių etapų (72 duobutės), žaidžiant po vieną etapą per dieną. Tokia tvarka iš žaidėjų reikalauja puikios koncentracijos per rungtynes ir suteikia žaidėjui geriausią galimybę įveikti tako sunkumus.

Golfas – tai ne tik smagus laiko praleidimas su bendraamžiais, bet ir vaikų loginį mąstymą ugdantis bei sveikatą stiprinantis sportas.

KAINA

Vienu metu stovyklaus 18 vaikų ir du ar trys profesionalūs treneriai. Stovyklos kaina 295 eur.  Stovyklos kainoje įskaičiuota:

  • Maitinimas 3 kartus dienoje. Maisto planą sudarinės mitybos specialistas: sveiko subalansuoto maisto pagrindu.
  • Nakvynė ir patalynė.
  • Kelionė pirmyn ir atgal nuo Kauno ar Vilniaus m. ir iki Kauno ar Vilniaus m. ekskursijų metu
  • Kiti mokesčiai.
REGISTRACIJA
Stovyklos vadovas, Antanas Juodsnukis, Tel. +37061533393