Kviečiame į atvirų durų dieną Sostinių golfo klube

Lietuvos golfo federacija ir Sostinių golfo klubas kviečia į tradicinę Golfo dieną Sostinių golfo klube birželio 19d.

Golfo dienos tikslas pakviesti visus sporto entuziastus ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones iš arčiau susipažinti ir išbandyti golfą. Šioje sporto šakoje save gali atrasti visi: žmonės, mėgstantys ramius pasivaikščiojimus gamtos apsuptyje, aktyvaus sporto entuziastai, pasiryžę numušti kamuoliuką toliau ir tiksliau už konkurentus. Vienas didžiausių šios olimpinės sporto šakos privalumų – tai, kad bet kokio amžiaus žmonės – net ir mokyklinukai ar senjorai – gali pradėti žaisti ir mėgautis jo teikiama nauda sveikatai ir patiriamomis puikiomis emocijomis. Tai puikus būdas turiningai praleisti dieną su šeima.

Golfo dienoje profesionalūs golfo treneriai Jus supažindins su golfo teorija, taisyklėmis bei etiketu. Išgirsite Sostinių golfo klubo istoriją. Turėsite galimybę praktiškai išbandyti savo jėgas smūgiuojant ir ridenant kamuoliuką. Treneris sužaistų vieną parodomąjį lauką.

Užsiėmimai organizuojami grupei nuo 16:00 iki 18:00 val.. Dalyvavimas nemokamas. Registruotis galite žemiau pateiktais kontaktais arba užpildant registracijos formą:

El. paštu: info@capitals.lt

Telefonu: +370 619 99999

Registracija į atvirų durų dienas

 

Susitinkame žaliuosiuose Sostinių golfo klubo laukuose!