Birdie Challenge by Ruukki ‘2020

Šiais metais tęsiame praėjusių metų sezono tradiciją ir skelbiame naujo sezono iššūkį „Birdie Challenge by Ruukki ‘2020″. Visuose šio sezono „Sostinių golfo kube“ vyksiančiuose Golfbox registruotuose turnyruose bus registruojama pasiektų „Birdies“ ir „Eagles“ statistika.

Praėjusiame sezone oficialių turnyrų metu „Sostinių golfo klube“ buvo atlikti 229 „Birdies“ ir 7 „Eagles“. Dažniausiai duobutės PAR’ą pavyko įveikti 4-oje, 12-toje ir 7-oje duobutėse, kuriose buvo atlikti beveik trečdalis visų „Birdies“ (75). Sunkiausios duobutės pasirodė 5-ta bei 8-ta, kuriose žemiau PAR’o viso sezono metu pavyko sužaisti tik 6 kartus!

Daugiausiai kartų „Birdies“ praėjusiais metais pavyko pasiekti Donatui Puodžiukynui (16), kuris taip pat savo sąskaitoje turi ir vieną „Eagles“. Antroje vietoje pagal „Birdies“statistika liko Andrius Grigas (10), trečioje – Giedrius Mackelis (8) + vienas „Eagles“. Ketvirtąją vietą pasidalijo Mindaugas Vaičius (7 + 1 „Eagles“) ir „Birdie Challenge“ iniciatorius Mantas Grigaliūnas (7).

Dalyvaukite ir siekite naujų rekordų!