Birdie Challenge ‘2020 by Ruukki

Šiandien tvirtos tradicijos reikalingos kaip niekad anksčiau. Tradicijos padeda sukurti sąsają, sudaryti galimybę jungtis, susivienyti kaip kolektyvui. Todėl džiaugiamės galėdami kartu su Jumis kurti ir puoselėti mūsų golfo klubo tradicijas!

Sezono pradžioje antrus metus iš eilės skelbėme „Birdie Challenge by Ruukki ‘2020″ iššūkį ir visą sezoną „Sostinių golfo kube“ vyksiančiuose Golfbox registruotuose turnyruose registravome pasiektų „Birdies“ ir „Eagles“ statistiką.

2020m. sezono metu iš viso buvo pasiekti 495 „Birdies“, tai yra net dvigubai daugiau nei 2019m. sezone (229). „Eagle“ pasiekimų šiame sezone buvo trimis daugiau nei pernai – 10. Daugiausiai kartų šiemet vienu smūgiu mažiau nei duobutės „PAR“ indeksas turnyro metu pavyko sužaisti 4-oje (68), 6-oje (49) ir 10-oje (45) duobutėse. Sunkiausiomis duobutėmis šiemet tapo 13-ta bei 5-ta duobutės, kuriose žemiau PAR’o viso sezono metu pavyko sužaisti 20 kartų.

Antrus metus iš eilės daugiausiai „Birdie“ pavyko pasiekti Donatui Puodžiukynui, kurio sąskaitoje šiemet net 25 „paukščiukai“ ir vienas „Eagle‘as“. Antroje bei trečioje vietoje pagal „Birdie“ statistiką šiemet liko Robertas Poškus ir Gediminas Markevičius, kuriems turnyrų metu tokį pasiekimą pavyko pasiekti po 15-ka kartų.

Dėl renginių ribojimų pandemijos metu, Manto Grigaliūno bei „RUUKKI“ kompanijos įsteigtus prizus trims laimingiesiems, nors kartą pasiekusiems „Birdie“ turnyro metu, burtų keliu padovanosime Sostinių golfo klubo 2021m. sezono atidarymo turnyro metu.

Šiais metais kviečiame peržiūrėti rezultatus, o kitais metais siekti naujų rezultatų!

 

Birdie challenge 2020 žaidėjų statistika