Baigėsi „Sportland ketvirtadienio turnyrų“ sezonas

2022 metų golfo  sezono metu  Sostinių golfo klube, kiekvieną ketvirtadienį buvo organizuojami ketvirtadienio  „SPORTLAND“ golfo turnyrai, kuriuose galėjo varžytis įvairių lygių žaidėjai, kurie varžėsi „gross“ ir „stableford“ kategorijose. Kiekvieną ketvirtadienį golfo žaidėjai rinkdavosi varžytis 9 duobučių turnyre. Per 20 turų „SPORTLAND“ turnyre sudalyvavo 82 golfo entuziastai iš 5 skirtingų Lietuvos golfo klubų. Šis turnyras daugeliui tapo ne tik smagia ketvirtadienio vakaro tradicija, bet leido užmegzti daug gražių draugysčių.

Kiekvienų varžybų pabaigoje buvo sumuojami rezultatai ir skaičiuojama bendroji įskaita. Po paskutiniojo 20 turo buvo apdovanoti nugalėtojai.

„Stableford“ kategorijoje:

• 4 ir 5 vietas pagal suriktą taškų skaičių dalinasi Tomas Morkus ir Mindaugas Plūkas.
  • Trečiąją vietą stableford kategorijoje užėmė Sigita Morkuvienė, kuri per  N sužaistų turų surinko 57 taškus.
  • Tarp pirmosios ir antrosios vietos virė rimta kova. Simobliška, kad kovojo vyras ir žmona. Algirdas Skupeika 20 – ąjame ture startavo su 82 taškais, o Giedrė Skupeikienė su 80 taškų. Algirdui paskutinis turas nebuvo sėkmingas, o Giedrė surinkusi 5 taškus nugalėjo bendrojoje įskaitoje surinkusi 85 taškus.

„Gross“ kategorijoje:

• 4 ir 5 vietas dalinasi Giedrė Skupeikienė ir Mantas Grigaliūnas.
  • 3 vietoje liko Rimas Gečėnas surinkęs 45 taškus.
  • Antrąją vietą, nuo trečiosios vietos atsiplėšęs net 35 taškų skirtumu, iškovojo Normanas Pranevičius.
  • Pirmosios vietos nugalėtoju surinkęs net 119 taškų ir sužaidęs 14 turų nugalėjo Tomas Morkus.

Kiekvieną ketvirtadienį  „gross“ ir stableford“ pirmų vietų nugalėjotai buvo apdovanojami 30€ vertės „SPORTLAND“ dovanų čekiais ir loterijos būtų vienam laimingąjam atitekdavo gertuvė.  Abiejų kategorijų finalininkai buvo apdovanoti 150€dovanų čekiais, kuriuos galės išleisti SPORTLAND parduotuvėse.