Atvirų durų dienos 2022

Lietuvos golfo federacija ir Sostinių golfo klubas kviečia į tradicinę Golfo dieną Sostinių golfo klube gegužės 15d.

Susipažinti su golfu paprasta – gegužės 15d. Sostinių golfo klube rengiama atvirų durų diena, kurios metu visi norintys nemokamai galės susipažinti su šia sporto šaka. Sostinių golfo klube vyksiančio renginio dalyviai turės progą iš profesionalių instruktorių išgirsti pasakojimus apie golfo subtilybes, apžiūrėti golfo laukus ir sužinoti įdomių faktų apie jų priežiūrai keliamus reikalavimus. Praktiškai išbandysite savo jėgas smūgiuojant ir ridenant kamuoliuką.

Atvirų durų diena leis įsitikinti, kad golfas – tai žaidimas ne tik išrinktiesiems, puiki pramoga visai šeimai. Šioje sporto šakoje save gali atrasti visi: žmonės, mėgstantys ramius pasivaikščiojimus gamtos apsuptyje, aktyvaus sporto entuziastai, pasiryžę numušti kamuoliuką toliau ir tiksliau už konkurentus. Vienas didžiausių šios olimpinės sporto šakos privalumų – tai, kad bet kokio amžiaus žmonės – net ir mokyklinukai ar senjorai – gali pradėti žaisti ir mėgautis jo teikiama nauda sveikatai ir patiriamomis puikiomis emocijomis. Tai puikus būdas turiningai praleisti dieną su šeima.

Nemokama golfo pamokos vyks sekmadienį 12:00 – 14:00 val. ir 14:30 – 16:30 val Dalyvavimas nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas. Registruotis galite žemiau pateiktais kontaktais arba užpildant registracijos formą:

El. paštu: info@capitals.lt

Telefonu: +370 619 99999

Registracija į atvirų durų dienas

 

Susitinkame žaliuosiuose Sostinių golfo klubo laukuose!