Jau tradicija tapę antradieniniai „Kavos banko“ turnyrai baigėsi. Per sezoną buvo surengta 20 turų. Smagu, jog dauguma dalyvių stengėsi dalyvauti kiek įmanoma daugiau turų. Tarp daugiausiai sužaidusių žaidėjų buvo Audrius Jaruševičius, Sigita Morkuvienė, Darius Čepulis, Edvinas Daunaravičius bei Vigintas Bacevičius. Visi šie dalyviai yra sužaidę nuo 10 iki 17 turų.
Kiekvieną antradienį gardžia ir kvepiančia kava buvo apdovanotas pirmos vietos nugalėtojas, taip pat loterijos būdu buvo galima laimėti nuostabaus skonio kavos pupelių.
Ketvirtą ir penktą vietas antradienio „Kavos banko“ finalinėje lentelėje užėmė Vitalija Savickienė ir Vygantas Liutkus. Trečią vietą užėmė ir skania kava gardžiuosis Mindaugas Savickas. Nuo pirmosios vietos 12 taškų atsiliko ir antrąją vietą finalinėje lentelėje užėmė – Darius Čepulis. 59 taškus surinkęs ir „Kavos banko“ antradieninių turnyrų nugalėtoju tapęs Edvinas Daunaravičius gavo rėmėjų įsteigtą prizą – kavos aparatą.