2020 metų golfo sezonas „Sostinių golfo klube“

Septynis mėnesius trukęs golfo sezonas oficialiai baigėsi. Nors pandemijos situacija neleido įgyvendinti visų sumanymų ir idėjų, tačiau galime drąsiai teigti, jog „Sostinių golfo klubui“ tai buvo neeilinis sezonas.

Įgyvendinome nemažai pokyčių laukuose, kad klubas susigražintų tą kokybę, prie kurios golfo žaidėjai buvo įpratę:

  • sutvarkyti laukai. Ženkliai pagerėjo ridenimo aikštelių kokybė.
  • aikštyne išvalyta didžioji dalis krūmynų. Vėl matosi aikštyną juosiantys ežerai.
  • lipant iš 4-os į 5-ą duobutes pastatyti laipteliai, kad būtų lengviau įlipti į kalniuką su golfo krepšiu.
  • poilsio suoliukai laukuose džiugina žaidėjus atokvėpio minutėmis.
  • išvalyti vandens telkiniai.

Atnaujinome klubo namą.

Šiais metais iš viso buvo surengti 44 turnyrai, kuriuose varžėsi kiek daugiau nei 2000 žaidėjų iš visos Lietuvos. Šalia tradicinių turnyrų, svarbu paminėti naujai atsiradusį, ir, tikimės tapsiantį tradicija, „Keturių Sostinių turą“, „Naktinio golfo turnyrą“, „Atvirąjį senjorų čempionatą“, netgi surengtas žvejybos varžybas golfo klubo tvenkiniuose.

Ženkliai padidėjo klubo narių skaičius.

„Sostinių golfo klubo“ komanda „Iššūkio taurės turnyre“ užėmė pirmą vietą!

Kiekvieno golfo žaidėjo svajonė kamuoliuką įmušti į duobutę iš pirmo smūgio. Tai reta sėkmė, tačiau vienetams pasitaiko. Šiais metais mūsų klube turėjome net 4 „Hole in one“ laimėtojus. Tai rekordiniai metai po 2015-ųjų, kai per sezoną buvo pataikyti 6 kamuoliukai vienu smūgiu. Klubas didžiuojasi, kad jo gretose jau yra 27 žmonės, kamuoliuką į duobutę įmušę iš pirmo smūgio.

15-ąjį sezoną mūsų klube pažymėjome šventiniu turnyru bei jubiliejiniu vakaru. Šia proga gavome dovanų mūsų klubo himną!

Džiaugiamės užsimezgusia draugyste su Elektrėnų, Kauno, Vilniaus, Širvintų rajono ir Trakų rajono savivaldybėmis. Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams ir draugams, buvusiems su mumis šį sezoną ir prisidėjusiems prie įspūdingų metų žaliuosiuose „Sostinių golfo klubo“ laukuose.

AČIŪ visiems kad 2020 metų golfo sezone buvote kartu su mumis!