Virginijaus Dovidavičiaus labdaros turnyras

Virginijų  Dovidavičių galima vadinti golfo ambasadoriumi Lietuvoje. Susipažinus su golfu JAV, Virginijui užgimė svajonė įrengti golfo aikštyną gimtinėje. Ji pradėjo pildytis 1999 metais subūrus entuziastų grupę ir 2006 metais atidarius Sostinių golfo klubą, kuris buvo pirmasis 18 duobučių golfo aikštynas Lietuvoje.

Švesdami jau penkioliktąjį golfo sezoną mūsų klube ir siekdami paminėti Lietuvos golfo pradininką bei mūsų klubo įkūrėją ir pirmąjį vadovą, birželio mėn. 21d. kviečiame visus į Virginijaus Dovidavičiaus labdaros turnyrą,  vyksiantį scramble formatu. Šis turnyras prisidės ir prie dar vienos šiais metais užgimusos gražios iniciatyvos – Vilkės golfo klube planuojamo pastatyti paminklo Virginijui Dovydavičiui. Pusė sumos, surinktos iš turnyro mokesčių, bus pervesta į paminklo statytojų sąskaitą.

Tikime, kas šis turnyras suburs golfo bendruomenės branduolį, kuriems yra svarbi golfo istorija bei jos tradicijos. Turnyre žais V.Dovidavičiaus žmona su sūnumi. Po turnyro „Sostinių golfo klube“ atidengsime memorialinę lentą, skirtą pagerbti Virginijų Dovidavičių.

Kviečiame registruotis, dalyvauti turnyre ir tapti golfo istorijos dalimi.

Vieta: Sostinių golfo klubas

Data: 2020m. birželio mėn. 21d.

  • 9:30 val. – atvykimas ir registracija
  • 11:00 val. – startas

 

Turnyro nuostatai

 

Sveikiname turnyro nugalėtojus:

A kategorija “stroke net” 3 vieta – V. Gedvilas ir L. Tinglum. Rezultatas – 58 smūgiai (-14)

A kategorija “stroke net” 2 vieta – R. Gečėnas ir M. Augutis. Rezultatas – 58 smūgiai (-14)

A kategorija “stroke net” 1 vieta. A. J. Vaitiekūnas ir A. Pemkus. Rezultatas – 57 smūgiai (-15)

B kategorija “gross” 1 vieta. D. Puodžiukynas ir P. Baltramonaitis. Rezultatas – 62 (-10)

 

Turnyro rėmėjai: