Birdie Challenge ‘2019 „Sostinių golfo klube“


Image

2019 metų sezono metu „Sostinių golfo kube“ vykusiuose Golfbox registruotuose turnyruose buvo registruojama pasiektų „Birdies“ ir „Eagles“ statistika.

Oficialių turnyrų metu „Sostinių golfo klube“ buvo atlikti 229 „Birdies“ ir 7 „Eagles“. Dažniausiai duobutės PAR’ą pavyko įveikti 4-oje, 12-toje ir 7-oje duobutėse, kuriose buvo atlikti beveik trečdalis visų „Birdies“ (75). Sunkiausios duobutės šiemet pasirodė 5-ta bei 8-ta, kuriose žemiau PAR’o viso sezono metu pavyko sužaisti tik 6 kartus!

Sužaisti dviem smūgiais mažiau duobutės PAR ir pasiekti „Eagles“šiemet pavyko septyniems žaidėjams, kurie tai padarė po kartą. 

Nenuostabu, jog sunkiausius duobučių indeksus turinčios duobutės sukėlė daugiausiai sunkumų, o vienos lengviausių buvo dažniausiai sužaidžiamos per mažiau smūgių nei duobutės PAR.

Daugiausiai kartų „Birdies“ šiemet pavyko pasiekti Donatui Puodžiukynui (16), kuris taip pat savo sąskaitoje turi ir vieną „Eagles“. Antroje vietoje pagal „Birdies“statistika liko Andrius Grigas (10), trečioje – Giedrius Mackelis (8) + vienas „Eagles“. Ketvirtąją vietą pasidalijo Mindaugas Vaičius (7 + 1 „Eagles“) ir „Birdie Challenge“ iniciatorius Mantas Grigaliūnas (7).

„Sostinių golfo klubas“ kviečia peržiūrėti rezultatus, o kitais metais laukia nauji iššūkiai ir tikimės,  pagerina šių metų statistiką!

RĖMĖJAI IR PARTNERIAI

 
 

Kontaktai


  • Vingio g. 90, Pipiriškių kaimas, Pastrėvio sen., Elektrėnų savivaldybė, LT-21331
  • +370 619 99 999
  • info@capitals.lt

Naujienlaiškis